Вітаємо, на сайті агенції муніципальної нерухомості (сайт знаходиться в тестовій експлуатації)
Кошик

В оренді

Filters
Сортувати за
Показувать на сторінку

вул. Прибузька, 2 (90,0 кв.м)

Аукціон на продовження договору оренди нежитлового приміщення на вул. Прибузькій, 2, загальною площею 90,0 кв.м у м. Хмельницькому, за результатами якого договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем. Майно може бути використано за будь-яким цільовим призначенням. Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону 1% стартової орендної плати – 74,97 грн; Розмір гарантійного внеску – 25207,62 грн. (для інших учасників, крім існуючого орендаря*); Розмір гарантійного внеску – 3748,5 грн (для існуючого орендаря). *Якщо орендарем здійснено невід’ємні поліпшення, які підлягають компенсації, то розмір гарантійного внеску, визначений цим пунктом Порядку, збільшується на 10 відсотків вартості таких невід’ємних поліпшень для всіх потенційних орендарів, крім чинного орендаря. Розмір реєстраційного внеску – 600,00 грн.

с. Давидківці, вул. Гавришка, 58 (24,5 кв.м)

Аукціон на продовження договору оренди - нежитлове приміщення загальною площею – 24,5 кв.м, за адресою: с. Давидківці, вул. Гавришка, 58, що у Хмельницькому районі Хмельницької області, за результатами якого договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем. Строк оренди 5 років.

вул. Подільській, 54 (1,0 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення в будівлі на вул. Подільській, 54 загальною площею 1,0 кв.м. у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення розташована на першому поверсі чотрирьохповерхової цегляної будівлі. Об’єкт оренди – окремо не виділена частина будівлі . Вхід – окремий. Санвузол є місцем загального користування. Будівля 1-ї групи капітальності з підвалом. Об’єкт оренди може бути використаний для надання послуг, які не можуть бути забезпечені балансоутримувачем, пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності закладів охорони здоров’я, їх працівників та відвідувачів, а саме: встановлення каво машини

вул. Проскурівська, 4/3 (28,3 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення в будівлі на вул. Проскурівській, 4/3 корисною площею 16,0 кв.м (загальною площею 28,3 кв.м) у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення розташована на 2 поверсі 4-поверхової будівлі торгівельного центру. Об’єкт оренди складається з приміщення площею 16,0 кв.м. та площі загального користування 12,3 кв.м.

вул. Зарічанській, 20/1 (6м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення в будівлі на вул. Зарічанській, 20/1 корисною площею 5,8 кв.м (загальною площею 6,0 кв.м) у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення розташована на 2 поверсі 4-поверхової будівлі СЗОШ І-ІІІ ступенів №22 імені Олега Ольжича. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Об’єкт оренди невиокремлена частина коридору загальною площею 6 кв.м, (корисною площею 5,8 кв.м). Санвузол є знаходиться в загальному користуванні. Будівля І групи капітальності з підвалом.

вул. Хотовицького, 6 (18.7м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Хотовицького, 6 корисною площею 18,3 кв.м (загальною площею 18,7 кв.м) у м. Хмельницькому. Об’єкт оренди може бути використаний для надання послуг, які не можуть бути забезпечені балансоутримувачем, пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності закладів охорони здоров’я, їх працівників та відвідувачів, а саме: медична практика. Майно передається в оренду без права передачі в суборенду.

вул. Хотовицького, 6 (16.5м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Хотовицького, 6 корисною площею 16,3 кв.м (загальною площею 16,5 кв.м ) у м. Хмельницькому. Об’єкт оренди може бути використаний для надання послуг, які не можуть бути забезпечені балансоутримувачем, пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності закладів охорони здоров’я, їх працівників та відвідувачів, а саме: медична практика. Майно передається в оренду без права передачі в суборенду.

пров. Проскурівський, 1 (6.2м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення будівлі на пров. Проскурівському, 1 корисною площею 6,2 кв.м (загальною площею 16,0 кв.м) у м. Хмельницькому (харчоблок). Нежитлове приміщення, розташоване на 1 поверсі 1-поверхової будівлі харчоблоку. Вхід в приміщення загальний. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Будівля І групи капітальності.

пров. Проскурівський, 1 (13.9м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на пров. Проскурівському, 1 корисною площею 13,9 кв.м (загальною площею 14,9 кв.м) у м. Хмельницькому (харчоблок). Нежитлове приміщення, розташоване на 1 поверсі 1-поверхової будівлі харчоблоку. Вхід в приміщення загальний. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Будівля І групи капітальності.

вул. Гастелло,16 (75.8 м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Гастелло,16 корисною площею 60.7 кв.м, загальною площею 75.8 кв.м у м. Хмельницькому. Майно може бути використано за будь-яким цільовим призначенням, крім категорій 8.11 Додатку 3 Порядку КМУ

вул. Зарічанська, 24/2 (27.6 м.кв)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Зарічанській, 24/2 загальною площею 27,6 кв.м у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення розташоване в цоколі п’ятиповерхового житлового будинку. Об’єкт оренди складається з кімнати площею 16,3 кв.м, коридору та санвузла. Доступ до приміщення здійснюється через окремий вхід з дворового фасаду будівлі. Район, де розташований об’єкт оренди, забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення. Будівля І групи капітальності.