Вітаємо, на сайті агенції муніципальної нерухомості (сайт знаходиться в тестовій експлуатації)
Кошик

Проходить аукціон

Filters
Сортувати за
Показувать на сторінку

пров. Проскурівський, 1 (1,5 кв.м.)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення на пров. Проскурівському, 1 корисною площею 1,0 кв.м (загальною площею 1,5 кв.м) у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення, розташована у коридорі на 1 поверсі 3-поверхової будівлі корпусу №4. Вхід в приміщення загальний. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Будівля І групи капітальності.

66,00₴

вул. Кам’янецька, 106 (43,8 кв.м.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Кам’янецькій, 106 загальною площею 43,8 кв.м, у м. Хмельницькому, яке не було передано в оренду за результатами аукціону на продовження договору оренди. Нежитлове приміщення вбудоване, розташована в цокольному поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Вхід загальний з під’їзду. Наявний санвузол. Район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою. Має добре розвинуте транспортне сполучення та зручні під’їзні шляхи. Наявні місця для паркування.

2 229,82₴

вул. Вайсера, 13 (45,2 кв.м.)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення на вул. Вайсера, 13 загальною площею 45,2 кв.м у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення розташоване на першому поверсі двоповерхового житлового будинку. Об’єкт оренди загальною площею 45,2 кв.м складається з двох основних та допоміжних приміщень (коридор, санвузол, кухня). Доступ до приміщення здійснюється через під’їзд з дворової частини будинку. Дворова територія огороджена парканом і має пропускну систему. Об’єкт оренди розташований в центральній частині міста, центральний фасад будівлі виходить на вулицю Вайсера.

4 769,20₴

вул. Кам’янецька, 2 (23,6 кв.м.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Кам’янецькій, 2 корисною площею 15,9 кв.м (загальною площею 23,6 кв.м) у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення розташоване на 2 поверсі шестиповерхової будівлі будинку побуту. Об’єкт оренди складається з приміщення площею 15,9 кв.м та площі загального користування 7,7 кв.м. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Будівля розташована в центральній частині міста з інтенсивним людинопотоком. Будівля має зручні під’їздні шляхи. Поруч є великий майданчик для паркування автотранспорту. Район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення. Будівля І групи капітальності з підвалом.

2 026,46₴

вул. Проскурівська, 73 (63,9 кв.м.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Проскурівській, 73 загальною площею 63,9 кв.м у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення розташоване в одноповерховій прибудові до дев’ятиповерхового житлового будинку. Об’єкт оренди складається з одного залу площею 41,9 кв.м та допоміжних приміщень та санвузла. Доступ до приміщення здійснюється через окремий вхід з дворової частини прибудови. Об’єкт оренди розташований в центральній частині міста, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення.

6 390,00₴ 3 195,00₴

вул. Проскурівського підпілля, 203 (74,4 кв.м.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Проскурівського підпілля, 203 корисною площею 54,8 кв.м. (загальною площею 74,4 кв.м) у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення розташоване в одноповерховій прибудові до дев’ятиповерхового житлового будинку. Об’єкт оренди складається з одного залу площею 36,8 кв.м та приміщення допоміжного приміщення площею 13,7 кв. м. Вхід в приміщення здійснюється з центрального фасаду будівлі, (з вулиці Проскурівського підпілля). Майно може бути передане для розміщення громадських організацій ветеранів, згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Невиконання умов та додаткових умов є підставою для дострокового припинення договору оренди.

309,48₴