Вітаємо, на сайті агенції муніципальної нерухомості (сайт знаходиться в тестовій експлуатації)
Кошик

Проходить аукціон

Filters
Сортувати за
Показувать на сторінку

проспект Миру, 61 (23,5 кв.м.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Проспект Миру,61 корисною площею 22,3 кв.м. (загальною площею 23,5 кв.м.) у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення, розташоване на четвертому поверсі чотирьохповерхового залізобетонного, цегляного будинку, має загальний вхід, санвузел знаходиться у загальному користуванні. Будівля І групи капітальності з підвалом.

2 232,50₴ 1 116,25₴

вул. Кам’янецька, 147 (377,6 кв.м.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Кам’янецькій, 147 загальною площею 377,6 кв.м у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення розташоване в підвалі двоповерхового житлового будинку. Об’єкт оренди забезпечене санвузлом, складається з залів та допоміжних приміщень. Доступ до приміщення здійснюється через два окремих входи з дворової частини та головного фасаду будинку. Об’єкт оренди має зручні під’їздні шляхи, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення. Будівля І групи капітальності.

17 860,34₴ 8 930,17₴

вул. Проскурівська, 4/3 (97,3 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення в будівлі на вул. Проскурівській, 4/3 корисною площею 55,0 кв.м (загальною площею 97,3 кв.м) у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення розташована на 2 поверсі 4-поверхової будівлі торгового центру корисною площею 55,0 кв.м. Торговий центр поділений на торгові відділи, що відокремлені між собою перегородками з легких конструкцій. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Санвузол є знаходиться в загальному користуванні. Будівля розташована в центральній частині міста з інтенсивним людинопотоком та має зручні під’їздні шляхи, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення. В пішохідній доступності знаходиться адміністративний центр, магазини, продовольчий ринок міста. Будівля І групи капітальності з підвалом.

14 580,61₴ 7 290,30₴

вул. Григорія Гонгадзе, 20/1 (69.4 м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Чкалова, 20/1, корисною площею 69,4 кв.м (загальною площею 74,1 кв.м) у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення розташоване на першому поверсі цегляної прибудови до гуртожитку. Приміщення має два окремих входи з головного фасаду будівлі: окремий та спільний. Санвузол відсутній. Об’єкт оренди має зручні під’їздні шляхи, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення. Будівля І групи капітальності.

1 555,76₴

вул. Григорія Гонгадзе, 20/1 (84.8 м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Чкалова, 20/1, корисною площею 70,6 кв.м (загальною площею 84,8 кв.м) у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення розташоване на другому поверсі цегляної прибудови до гуртожитку. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Санвузол розміщений на поверсі, знаходиться в загальному користуванні. Об’єкт оренди має зручні під’їздні шляхи, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення. Будівля І групи капітальності.

3 560,82₴ 1 780,41₴