Вітаємо, на сайті агенції муніципальної нерухомості (сайт знаходиться в тестовій експлуатації)
Кошик

В оренді

Filters
Сортувати за
Показувать на сторінку

пров. Проскурівський, 1 (16,0м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення будівлі на пров. Проскурівському, 1 корисною площею 6,2 кв.м (загальною площею 16,0 кв.м) у м. Хмельницькому (харчоблок). Нежитлове приміщення, розташоване на 1 поверсі 1-поверхової будівлі харчоблоку. Вхід в приміщення загальний. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Будівля І групи капітальності.

пров. Проскурівський, 1 (13.9м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на пров. Проскурівському, 1 корисною площею 13,9 кв.м (загальною площею 14,9 кв.м) у м. Хмельницькому (харчоблок). Нежитлове приміщення, розташоване на 1 поверсі 1-поверхової будівлі харчоблоку. Вхід в приміщення загальний. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Будівля І групи капітальності.

вул. Гастелло,16 (75.8 м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Гастелло,16 корисною площею 60.7 кв.м, загальною площею 75.8 кв.м у м. Хмельницькому. Майно може бути використано за будь-яким цільовим призначенням, крім категорій 8.11 Додатку 3 Порядку КМУ

вул. Зарічанська, 24/2 (27.6 м.кв)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Зарічанській, 24/2 загальною площею 27,6 кв.м у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення розташоване в цоколі п’ятиповерхового житлового будинку. Об’єкт оренди складається з кімнати площею 16,3 кв.м, коридору та санвузла. Доступ до приміщення здійснюється через окремий вхід з дворового фасаду будівлі. Район, де розташований об’єкт оренди, забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення. Будівля І групи капітальності.

вул. Свободи, 3/1 (158.8 м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення міської комунальної власності на вул. Свободи, 3/1 загальною площею 158,8 кв.м у м. Хмельницькому Нежитлове приміщення розташоване в цоколі дев’ятиповерхового житлового будинку. Доступ до приміщення здійснюється через окремий вхід зі сторони вул. Свободи. Об’єкт оренди забезпечений санвузлом. Об’єкт оренди знаходиться в центральній частині міста з інтенсивним людинопотоком та має зручні під'їздні шляхи, має добре транспортне сполучення, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою. Будівля І групи капітальності. Подача електроенергії та теплопостачання припинена постачальниками вказаних послуг. Необхідне відновлення теплопостачання та електропостачання.

Категорії