Вітаємо, на сайті агенції муніципальної нерухомості (сайт знаходиться в тестовій експлуатації)
Кошик

В оренді

Filters
Сортувати за
Показувать на сторінку

вул. Проскурівська, 4/3

Частина нежитлового приміщення розташоване на 2 поверсі 4-поверхової будівлі торгівельного центру. Об’єкт оренди складається з приміщення корисною площею 23,6 кв.м та площі загального користування 18,2 кв.м. Торгівельний центр умовно поділений на торгові відділи. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Будівля розташована в центральній частині міста з інтенсивним людинопотоком та має зручні під’їздні шляхи, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення. В пішохідній доступності знаходиться адміністративний центр, магазини, продовольчий ринок міста. Будівля І групи капітальності з підвалом.

6 293,17₴

вул. Проскурівська, 4/3

Частина нежитлового приміщення розташована на 1 поверсі чотирьохповерхової будівлі торгового центру. Об’єкт оренди складається з приміщення корисною площею 1,8 кв.м та площі загального користування 1,4 кв.м. Торговий центр умовно поділений на торгові відділи. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Будівля розташована в центральній частині міста з інтенсивним людинопотоком та має зручні під’їздні шляхи, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення. В пішохідній доступності знаходиться адміністративний центр, магазини, продовольчий ринок міста. Будівля І групи капітальності з підвалом.

481,77₴ 240,89₴

вул. Кам’янецька, 2

Нежитлове приміщення розташоване на 3 поверсі шестиповерхової будівлі будинку побуту. Об’єкт оренди складається з приміщення площею 9,0 кв.м та площі загального користування 4,3 кв.м. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Будівля розташована в центральній частині міста. Будівля має зручні під’їздні шляхи. Поруч є великий майданчик для паркування автотранспорту. Будівля І групи капітальності з підвалом.

1 177,30₴