Вітаємо, на сайті агенції муніципальної нерухомості (сайт знаходиться в тестовій експлуатації)
Кошик

В оренді

Filters
Сортувати за
Показувать на сторінку

вул. Подільській, 54 (1,0 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення в будівлі на вул. Подільській, 54 загальною площею 1,0 кв.м. у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення розташована на першому поверсі чотрирьохповерхової цегляної будівлі. Об’єкт оренди – окремо не виділена частина будівлі . Вхід – окремий. Санвузол є місцем загального користування. Будівля 1-ї групи капітальності з підвалом. Об’єкт оренди може бути використаний для надання послуг, які не можуть бути забезпечені балансоутримувачем, пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності закладів охорони здоров’я, їх працівників та відвідувачів, а саме: встановлення каво машини

вул. Проскурівська, 4/3 (28,3 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення в будівлі на вул. Проскурівській, 4/3 корисною площею 16,0 кв.м (загальною площею 28,3 кв.м) у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення розташована на 2 поверсі 4-поверхової будівлі торгівельного центру. Об’єкт оренди складається з приміщення площею 16,0 кв.м. та площі загального користування 12,3 кв.м.

вул. Зарічанській, 20/1 (6м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення в будівлі на вул. Зарічанській, 20/1 корисною площею 5,8 кв.м (загальною площею 6,0 кв.м) у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення розташована на 2 поверсі 4-поверхової будівлі СЗОШ І-ІІІ ступенів №22 імені Олега Ольжича. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Об’єкт оренди невиокремлена частина коридору загальною площею 6 кв.м, (корисною площею 5,8 кв.м). Санвузол є знаходиться в загальному користуванні. Будівля І групи капітальності з підвалом.

вул. Хотовицького, 6 (18.7м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Хотовицького, 6 корисною площею 18,3 кв.м (загальною площею 18,7 кв.м) у м. Хмельницькому. Об’єкт оренди може бути використаний для надання послуг, які не можуть бути забезпечені балансоутримувачем, пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності закладів охорони здоров’я, їх працівників та відвідувачів, а саме: медична практика. Майно передається в оренду без права передачі в суборенду.

вул. Хотовицького, 6 (16.5м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Хотовицького, 6 корисною площею 16,3 кв.м (загальною площею 16,5 кв.м ) у м. Хмельницькому. Об’єкт оренди може бути використаний для надання послуг, які не можуть бути забезпечені балансоутримувачем, пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності закладів охорони здоров’я, їх працівників та відвідувачів, а саме: медична практика. Майно передається в оренду без права передачі в суборенду.

Категорії