Вітаємо, на сайті агенції муніципальної нерухомості (сайт знаходиться в тестовій експлуатації)
Кошик

В оренді

Filters
Сортувати за
Показувать на сторінку

вул. Подільська , 25 (65,1 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Подільській , 25 корисною площею 46,4 кв.м (загальною площею 65,1 кв.м ) у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення вбудоване, індивідуально визначене, розташоване на другому поверсі в двоповерховій цегляній прибудові до 16-ти поверхового житлового будинку. Має загальний вхід, який здійснюється з головного фасаду будівлі, що виходить на вул. Подільську. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Будівля розташована в центральній частині міста. Район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення, зручні під’їзні шляхи.

вул. Прибузька, 2 (90,0 кв.м)

Аукціон на продовження договору оренди нежитлового приміщення на вул. Прибузькій, 2, загальною площею 90,0 кв.м у м. Хмельницькому, за результатами якого договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем. Майно може бути використано за будь-яким цільовим призначенням. Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону 1% стартової орендної плати – 74,97 грн; Розмір гарантійного внеску – 25207,62 грн. (для інших учасників, крім існуючого орендаря*); Розмір гарантійного внеску – 3748,5 грн (для існуючого орендаря). *Якщо орендарем здійснено невід’ємні поліпшення, які підлягають компенсації, то розмір гарантійного внеску, визначений цим пунктом Порядку, збільшується на 10 відсотків вартості таких невід’ємних поліпшень для всіх потенційних орендарів, крім чинного орендаря. Розмір реєстраційного внеску – 600,00 грн.

с. Давидківці, вул. Гавришка, 58 (24,5 кв.м)

Аукціон на продовження договору оренди - нежитлове приміщення загальною площею – 24,5 кв.м, за адресою: с. Давидківці, вул. Гавришка, 58, що у Хмельницькому районі Хмельницької області, за результатами якого договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем. Строк оренди 5 років.

Категорії