Вітаємо, на сайті агенції муніципальної нерухомості (сайт знаходиться в тестовій експлуатації)
Кошик
Filters
Сортувати за
Показувать на сторінку

вул. Гастелло, 16 (41,2 кв.м)

Аукціон на продовження договору оренди – нежитлового приміщення загальною площею 41,2 кв.м, за адресою: вул. Гастелло, 16, у м. Хмельницькому, за результатами якого договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем. Строком оренди 5 років.

2 505,33₴

вул. Кам’янецька, 2 (61,0 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Кам’янецькій, 2 корисною площею 41,1 кв.м (загальною площею 61,0 кв.м) у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення, розташоване на 1 поверсі шестиповерхової будівлі, будинку побуту. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Будівля забезпечена ліфтом. Санвузол є місцем загального користування. Будівля має зручні під’їзні шляхи, поруч наявні місця для паркування автотранспорту, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення.

5 369,90₴

вул. Подільська, 25 (30,4 кв.м.)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення на вул. Подільській, 25 корисною площею 27,8 кв.м (загальною площею 30,4 кв.м ) у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення розташована на першому поверсі двоповерхової прибудови до житлового будинку. Доступ до об’єкту оренди здійснюється через загальний вхід з вул. Подільської. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Будівля розташована в центральній частині міста з інтенсивним людинопотоком, має добре транспортне сполучення, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою.

4 173,09₴

вул. Водопровідна, 9А (143,3 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Водопровідній, 9А загальною площею 143,3 кв.м у м.Хмельницькому. Нежитлове приміщення вбудоване розташоване на першому поверсі одно-двоповерхової цегляної господарської будівлі, розташованій на території навчально – виховного комплексу №10. Об’єкт оренди може бути використаний для надання послуг, які не можуть бути забезпечені балансоутримувачем, пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності таких закладів, їх працівників та відвідувачів, а саме: для організації соціально – педагогічного патронажу сімей з дітьми, що мають особливі потреби.

4 288,22₴ 2 144,11₴

вул. Кам’янецька, 2 (40,1 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Кам’янецькій, 2 корисною площею 27,0 кв.м (загальною площею 40,1 кв.м) у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення розташоване на 3 поверсі шестиповерхової будівлі, будинку побуту. Об’єкт оренди складається з двох приміщень. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Будівля забезпечена ліфтом. Санвузол є місцем загального користування. Об’єкт оренди знаходиться в центральній частині міста, поруч наявні місця для паркування автотранспорту. В пішохідній доступності знаходиться адміністративний центр, магазини, продовольчий ринок. Будівля I групи капітальності.

3 530,10₴ 1 765,05₴

вул. Інститутській, 5 (101,3 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Інститутській, 5 корисною площею 74,5 кв.м (загальною площею 101,3 кв.м) у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення розташоване на другому поверсі чотирьохповерхової будівлі будинку побуту з цоколем. Об’єкт оренди складається з приміщення площею 74,5 кв.м та площі загального користування 26,8 кв.м. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Будівля має зручні під’їздні шляхи, поруч наявні місця для паркування автотранспорту, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення.

5 526,94₴ 2 763,47₴