Вітаємо, на сайті агенції муніципальної нерухомості (сайт знаходиться в тестовій експлуатації)
Кошик

В торгівельних центрах

Filters
Сортувати за
Показувать на сторінку

вул. Проскурівська, 4/3 (27,6 кв.м)

Повторний аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Проскурівській, 4/3 корисною площею 15,6 кв.м (загальною площею 27,6 кв.м) у м. Хмельницькому.

2 077,65₴

вул. Проскурівська, 4/3 (28,3 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення в будівлі на вул. Проскурівській, 4/3 корисною площею 16,0 кв.м (загальною площею 28,3 кв.м) у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення розташована на 2 поверсі 4-поверхової будівлі торгівельного центру. Об’єкт оренди складається з приміщення площею 16,0 кв.м. та площі загального користування 12,3 кв.м.

4 270,81₴

вул. Проскурівська, 4/3 (97,3 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення в будівлі на вул. Проскурівській, 4/3 корисною площею 55,0 кв.м (загальною площею 97,3 кв.м) у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення розташована на 2 поверсі 4-поверхової будівлі торгового центру корисною площею 55,0 кв.м. Торговий центр поділений на торгові відділи, що відокремлені між собою перегородками з легких конструкцій. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Санвузол є знаходиться в загальному користуванні. Будівля розташована в центральній частині міста з інтенсивним людинопотоком та має зручні під’їздні шляхи, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення. В пішохідній доступності знаходиться адміністративний центр, магазини, продовольчий ринок міста. Будівля І групи капітальності з підвалом.

14 580,61₴

вул. Хотовицького, 6 (16.5м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Хотовицького, 6 корисною площею 16,3 кв.м (загальною площею 16,5 кв.м ) у м. Хмельницькому. Об’єкт оренди може бути використаний для надання послуг, які не можуть бути забезпечені балансоутримувачем, пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності закладів охорони здоров’я, їх працівників та відвідувачів, а саме: медична практика. Майно передається в оренду без права передачі в суборенду.

1 752,62₴

вул. Проскурівська, 4/3 (15.9 м.кв.)

Повторний аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій на передачу в оренду частини нежитлового приміщення на вул. Проскурівській, 4/3 корисною площею 9.0 кв.м (загальною площею 15.9 кв.м) у м. Хмельницькому.Частина нежитлового приміщення розташоване на 2 поверсі 4-поверхової будівлі торгівельного центру. Об’єкт оренди складається з приміщення площею 9.0 кв.м та площі загального користування 6.9 кв.м. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Санвузол є знаходиться в загальному користуванні. Будівля розташована в центральній частині міста з інтенсивним людинопотоком та має зручні під’їздні шляхи, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення. В пішохідній доступності знаходиться адміністративний центр, магазини, продовольчий ринок міста. Будівля І групи капітальності з підвалом.

1 196,91₴

вул. Проскурівська, 4/3 (22.5 м.кв.)

Повторний аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій на передачу в оренду частини нежитлового приміщення на вул. Проскурівській, 4/3 корисною площею 12.7 кв.м (загальною площею 22.5 кв.м) у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення розташоване на 1 поверсі 4-поверхової будівлі торгівельного центру. Об’єкт оренди складається з приміщення площею 12.7 кв.м та площі загального користування 9.8 кв.м. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Санвузол є знаходиться в загальному користуванні. Будівля розташована в центральній частині міста з інтенсивним людинопотоком та має зручні під’їздні шляхи, район забезпечений соціальною та інженерною інфраструктурою, має добре транспортне сполучення. В пішохідній доступності знаходиться адміністративний центр, магазини, продовольчий ринок міста. Будівля І групи капітальності з підвалом. Переможець зобов’язаний відшкодувати Балансоутримувачу вартість виконаних робіт з встановлення

1 693,74₴