Вітаємо, на сайті агенції муніципальної нерухомості (сайт знаходиться в тестовій експлуатації)
Кошик

В медичних закладах

Filters
Сортувати за
Показувать на сторінку

проспект Миру, 61 (23,5 кв.м.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Проспект Миру,61 корисною площею 22,3 кв.м. (загальною площею 23,5 кв.м.) у м. Хмельницькому. Нежитлове приміщення, розташоване на четвертому поверсі чотирьохповерхового залізобетонного, цегляного будинку, має загальний вхід, санвузел знаходиться у загальному користуванні. Будівля І групи капітальності з підвалом.

2 232,50₴

вул. Подільській, 54 (1,0 кв.м)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення в будівлі на вул. Подільській, 54 загальною площею 1,0 кв.м. у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення розташована на першому поверсі чотрирьохповерхової цегляної будівлі. Об’єкт оренди – окремо не виділена частина будівлі . Вхід – окремий. Санвузол є місцем загального користування. Будівля 1-ї групи капітальності з підвалом. Об’єкт оренди може бути використаний для надання послуг, які не можуть бути забезпечені балансоутримувачем, пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності закладів охорони здоров’я, їх працівників та відвідувачів, а саме: встановлення каво машини

183,28₴

вул. Хотовицького, 6 (18.7м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Хотовицького, 6 корисною площею 18,3 кв.м (загальною площею 18,7 кв.м) у м. Хмельницькому. Об’єкт оренди може бути використаний для надання послуг, які не можуть бути забезпечені балансоутримувачем, пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності закладів охорони здоров’я, їх працівників та відвідувачів, а саме: медична практика. Майно передається в оренду без права передачі в суборенду.

1 671,92₴

вул. Хотовицького, 6 (16.5м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Хотовицького, 6 корисною площею 16,3 кв.м (загальною площею 16,5 кв.м ) у м. Хмельницькому. Об’єкт оренди може бути використаний для надання послуг, які не можуть бути забезпечені балансоутримувачем, пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності закладів охорони здоров’я, їх працівників та відвідувачів, а саме: медична практика. Майно передається в оренду без права передачі в суборенду.

1 752,62₴

вул. Хотовицького, 6 (13.6м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на вул. Хотовицького, 6 загальною площею 13,6 кв.м у м. Хмельницькому. Майно може бути використано за будь-яким цільовим призначенням Майно передається в оренду без права передачі в суборенду.

1 333,28₴

пров. Проскурівський, 1 (1 м.кв.)

Аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення на пров. Проскурівському, 1 корисною площею 1,0 кв.м (загальною площею 1,5 кв.м) у м. Хмельницькому. Частина нежитлового приміщення корисною площею 1,0 кв.м (загальною площею 1,5 кв.м), розташована у коридорі 1 поверху 4-поверхової будівлі корпусу №2. Вхід в приміщення загальний, здійснюється з головного фасаду будівлі. Санвузол знаходиться в загальному користуванні. Будівля І групи капітальності з підвалом.

85,62₴